login leden

partners

bni-partner

 

Het partnership van de bni is een interactief lidmaatschap. Samen met de leden wordt de passie voor het vak interieurarchitectuur gedeeld door kennisdeling en informatieoverdracht.  Partners kunnen events/lezingen/meetings organiseren voor bni leden.  Het partnership biedt u naamsbekendheid en informatieve ondersteuning. Partners worden vermeld op de website en in NOOK. Ook in nieuwsbrieven wordt relevante content van partners gedeeld. Uw kunt, net als onze leden, deelnemen aan activiteiten en evenementen. Partners erkennen de gedragsregels. Het bni partnerlidmaatschap loopt per verenigingsjaar en loopt, tenzij er is opgezegd voor 1 december, door voor een volgend jaar. Wilt u meer informatie ontvangen over het partnership? Neem dan contact op met Evaline Kruyssen, 020-7372362.

 

adverteren

 

Adverteren gericht op interieurarchitecten of -ontwerpers is mogelijk via de kanalen van de bni. Op de website kunt u adverteren met een banner. Ook kunt u events ondersteunen. Neem contact op met Evaline Kruyssen 020-7372362.

 

Voor het adverteren in NOOK, onze nieuwsbrief, of op website met leaderboard of productpagina-nieuws neemt u contact op met Elma Media, Gerda Metz 0226 – 33 16 00. Als bni-partner krijgt uw bedrijf 25% korting bij Elma.

 

bni-partners

 

 

 

DCW éditions (Spoel ID)

Patrick Spoel
E info@spoel-id.com
W www.spoel-id.com

T +31 6 41771179

 

 

Fractions

Robert van Loosbroek

info@fractions.nl

www.fractions.nl

0411 677865 / 06 53813075

 

 

 

 

 

(visual)

 

 

Royal Vriesco BV

Linda van den Akker |Key Accountmanager Projecten & Architecten
LvandenAkker@vriesco.com

www.ahouseofhappiness.com

mobiel: 06 10 44 77 02

+31‑(058)2677477

 

 

 

 

Verwol

Marjon Vermeulen

marjon.vermeulen@verwol.nl

www.verwol.nl

0226 – 36 36 36 / 06-52037961

 

 

 

 

 

Donkersloot

Saskia Beekmans

info@donkersloot-tapijt.nl

www.donkersloot-tapijt.nl

+31 6–29215310

 

 

 

VOLA Nederland BV

Peter de Jong (manager)

Info.nl@vola.com

www.vola.com

+31 6-24747784

 


 

Bolia (Home for Brands)
Bas Quist
info@homeforbrands.com

www.homeforbrands.com
+31 6-50234820

 

Intersteel

Maarten ter Horst

maarten.terhorst@intersteel.nl

www.intersteel.nl

0653993159

 

 

 

 

Jung

Jørgen Smits

j.smits@hateha.nl

06-11690960

Jacqueline van Tricht

j.vantricht@hateha.nl

06-46734155

www.jung.nl

 

 

Laufen Benelux BV

Eric Meijer

eric.meijer@laufen.ch

www.laufen.nl

033 450 20 90

 

 

 

 

Leeuwerik Plaat B.V
Martijn van Lisdonk
mvlisdonk@leeuwerik.nl

www.leeuwerik.nl
+31 6 46632586

 


 

Miele Nederland B.V.

Marco Moesbergen

marco.moesbergen@miele.com

+31 6 55148084


 

 

Busch-Jaeger

Ron van de Beek

Ron.beek@nl.abb.com

www.busch-jaeger.nl

 

 


 

 

Plan Effect Systeemwanden

Wout van den Brink

wout@planeffect.nl

www.planeffect.nl

06-23269888

 


 


 

 

NowyStyl

Patrick van Dommelen

Patrick.dommelen@nowystyl.com
www.NowyStyl.com

06-30146835

 


 

 

 

SieMatic Nederland BV

Rainier Zweep

r.zweep@siematic.nl

www.siematic.com/nl

06-55851009

 

Doron Beuns

d.beuns@siematic-vondelpark.nl

www.siematic.com/nl

06-11409897

 


Tierrafino BV

Catherina Giskes

catherina@tierrafino.com

www.tierrafino.com

06-51359966

 

vind een interieur­architect

vind een IA

word lid

 

Profiteer van de voordelen van een lidmaatschap van bni. Word nu lid

 

klik hier

word lid