login leden

partners

bni-partner

 

Het partnership van de bni is een interactief lidmaatschap. Samen met de leden wordt de passie voor het vak interieurarchitectuur gedeeld door kennisdeling en informatieoverdracht.  Partners kunnen events/lezingen/meetings organiseren voor bni leden.  Het partnership biedt u naamsbekendheid en informatieve ondersteuning. Partners worden vermeld op de website en in NOOK. Ook in nieuwsbrieven wordt relevante content van partners gedeeld. Uw kunt, net als onze leden, deelnemen aan activiteiten en evenementen. Partners erkennen de gedragsregels. Het bni partnerlidmaatschap loopt per verenigingsjaar en loopt, tenzij er is opgezegd voor 1 december, door voor een volgend jaar. Wilt u meer informatie ontvangen over het partnership? Neem dan contact op met Evaline Kruyssen, 020-7372362.

 

adverteren

 

Adverteren gericht op interieurarchitecten of -ontwerpers is mogelijk via de kanalen van de bni. Op de website kunt u adverteren met een banner. Ook kunt u events ondersteunen. Neem contact op met Evaline Kruyssen 020-7372362.

 

Voor het adverteren in NOOK, onze nieuwsbrief, of op website met leaderboard of productpagina-nieuws neemt u contact op met Elma Media, Gerda Metz 0226 – 33 16 00. Als bni-partner krijgt uw bedrijf 20% korting bij Elma.

 

bni-partners

 

 

Bolia (Home for Brands)
Bas Quist
info@homeforbrands.com
+31 6-50234820

 


 

 

Bulo Kantoormeubelen NV
Rob van Huijgevoort
rob@bulo.be
015 28 28 28

 


Intersteel

Maarten ter Horst

Maarten.terHorst@intersteel.nl

0653993159

 


 

 

 

Jung

Martijn van Rijssel
m.van.rijssel@hateha.nl
071-3419009

 


 

Laufen Benelux BV

Eric Meijer

eric.meijer@laufen.ch

033 450 20 90

 


 

 

 

Leeuwerik Plaat B.V
Martijn van Lisdonk
mvlisdonk@leeuwerik.nl
+31 6 46632586

 


Miele Nederland B.V.

Anke van Bakel

Anke.vanbakel@miele.com

+31 6 55148248

 

 


 

Nobilis en Osborne & Little

Wilhelmine van Aerssen Agenturen

Wilhelmine van Aerssen

info@wva.nl

+31 20 640 5060

 


 

 

 

OCS+

Erwin Hulstein (facilitator A&D community)

Erwin@ocs-steelcase.nl / Info@ocs-steelcase.nl
www.ocs-steelcase.nl
+31 6 15 45 98 13

 


 

Nobilis en Osborne & Little

Wilhelmine van Aerssen Agenturen

Wilhelmine van Aerssen

info@wva.nl

+31 20 640 5060

 


 

 

 

Plan Effect Systeemwanden

Wout van den Brink

wout@planeffect.nl

06-23269888

 


 

 

 

Rohde & Grahl

Walter Mineur

mineur@rohde-grahl.nl

033-4535090

 


 

 

 

SieMatic Nederland BV

Rainier Zweep

r.zweep@siematic.nl

06-55851009

 


Tierrafino BV

Catherina Giskes

catherina@tierrafino.com

06-51359966

 

vind een interieur­architect

vind een IA

word lid

 

Profiteer van de voordelen van een lidmaatschap van bni. Word nu lid

 

klik hier

word lid