Gerrit Rietveld Academie
Fred. Roeskestraat 96
1076 ED Amsterdam
t. +31[0]20.57 11 600
www.gerritrietveldacademie.nl

Coördinator Architectonisch Ontwerp 
Arna Mackic ( arna.mackic@rietveldacademie.nl)

ArtEZ Academie van Bouwkunst
Bachelor Interieurarchitectuur,  Interieurvormgever Ad
Rhijnvis Feithlaan 50, 8021 AM Zwolle
Postbus 1020, 8001 BA Zwolle
t. 038 4270500
f. 038 4270565
interieurarchitectuur.zwolle@artez.nl
www.artez.nl
Volg Artez interieurarchitectuur op Facebook

Coördinator Interieurarchitectuur
Ingrid van Zanten (i.vanzanten@artez.nl)


Academie Minerva
Hanzehogeschool Groningen
Gedempte Zuiderdiep 158
9711 HN Groningen
t. +31[0]50.59 51 203
www.academieminerva.nl

Coördinator Vormgeving Ruimtelijk Ontwerp
Wilma Prummel (w.m.prummel@pl.hanze.nl)

AKV | St. Joost
Avans Hogeschool
Postbus 90116
4800 RA Breda
t. +31[0]76.52 50 326
www.akvstjoost.nl

Coördinator Ruimtelijk Ontwerp
Grazyna Mielech (gt.mielech@avans.nl)

Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten
Prinsessegracht 4
2514 AN Den Haag
t. +31[0]70.31 54 777
www.kabk.nl

Coördinatoren
Mariska Beljon (m.beljon@kabk.nl)
Roosmarijn Hompe (r.hompe@kabk.nl)

Willem de Kooning Academie
Academie van Beelden Kunsten Rotterdam
Blaak 10
3011 TA Rotterdam
t. +31[0]10.24 14 750 / +31[0]10.24 14 787
www.wdka.nl

Afdelingsdocent afdeling Ruimtelijk Ontwerpen:
Harm Scholtens h.scholtens@hr.nl

Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Ina Boudier-Bakkerlaan 50
3582 VA Utrecht
t. +31[0]30.25 20 334
www.hku.nl

Studieleider Spatial Design, Interieur Architectuur en Urban Design
Jon Dekker       
jon.dekker@hku.nl

Academie Beeldende Kunsten Maastricht
Hogeschool Zuyd
Herdenkingsplein 12
 NL-6211 PW Maastricht
t. +31[0]43.34 66 670
www.abkmaastricht.nl

Coördinator bachelor en Master interior architecture 
Jozef Bischofs (architecture@zuyd.nl)


Jan des Bouvrie Academie
Saxion Next
Handelskade 75
Postbus 2119
7417 DH Deventer
t. 0570 - 60 34 00
e. ids.next@saxion.nl
w.  www.jdba.nl