Er zijn in Nederland acht hogescholen die een erkende opleiding bieden voor Bachelor en of Master Interieurarchitectuur.  Na het behalen van de Master en het doorlopen van de beroepservaringperiode kun je je registreren bij het architectenregister als interieurarchitect.


Gerrit Rietveld Academie
Bachelor Inter-Architecture
Fred. Roeskestraat 96
1076 ED Amsterdam
t. +31[0]20.57 11 600
www.gerritrietveldacademie.nl

Head Inter-Architecture: Arna Mackic ( arna.mackic@rietveldacademie.nl)

Studio for Immediate Spaces
Master Interior Architecture
Sandberg Instituut, Amsterdam
tijdelijk adres:
Overschiestraat 188
NL – 1062 XK Amsterdam
t. +  31 20 588 2400

Hélène Webers: helene.webers@sandberg.nl
+31 (0)20 5882 407
immediatespaces.nl
sandberg.nl

ArtEZ Academie van Bouwkunst

Bachelor Interieurarchitectuur,  Interieurvormgever Ad
Rhijnvis Feithlaan 50, 8021 AM Zwolle
Postbus 1020, 8001 BA Zwolle
t. 038 4270500
f. 038 4270565
interieurarchitectuur.zwolle@artez.nl
www.artez.nl
Volg Artez interieurarchitectuur op Facebook


ArtEZ Academie van Bouwkunst
(Master Architectuur en Master Interieurarchitectuur)
Onderlangs 9,6812 CE Arnhem
Postbus 49, 6800 AA Arnhem
t. 026 3535606
f. 026 3535604
academievanbouwkunst@artez.nl
www.artez.nl
Volg Artezinterieurarchitectuur op Facebook

Academie Minerva
Hanzehogeschool Groningen
Gedempte Zuiderdiep 158
9711 HN Groningen
t. +31[0]50.59 51 203
www.academieminerva.nl

Coördinator Vormgeving Ruimtelijk Ontwerp
Bob Verheijden  (r.m.c.verheijden@pl.hanze.nl)


AKV | St. Joost
Avans Hogeschool
Postbus 90116
4800 RA Breda
t. +31[0]76.52 50 326
www.akvstjoost.nl

Coördinator Ruimtelijk Ontwerp
Grazyna Mielech (gt.mielech@avans.nl)


Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten
Prinsessegracht 4
2514 AN Den Haag
t. +31[0]70.31 54 777
www.kabk.nl

Coördinatoren
Mariska Beljon (m.beljon@kabk.nl)
Roosmarijn Hompe (r.hompe@kabk.nl)


Master Interior Architecture INSIDE
www.enterinside.nl
Coördinator INSIDE
Marja van der Burgh
marja@enterinside.nl
070-3154753 

Willem de Kooning Academie
Academie van Beelden Kunsten Rotterdam
Blaak 10
3011 TA Rotterdam
t. +31[0]10.24 14 750 / +31[0]10.24 14 787
www.wdka.nl

Afdelingsdocent afdeling Ruimtelijk Ontwerpen:
Harm Scholtens h.scholtens@hr.nl

   

De Master Interior Architecture & Retail Design wordt verzorgd door het Piet Zwart Instituut (PZI), onderdeel van de WdKA
www.pzwart.nl
pzwart-info@hr.nl
010.794 4716

Hogeschool voor de Kunsten Utrecht
Ina Boudier-Bakkerlaan 50
3582 VA Utrecht
t. +31[0]30.25 20 334
www.hku.nl

Studieleider Spatial Design, Interieur Architectuur en Urban Design
Jon Dekker    
jon.dekker@hku.nl

Studieleider Master Interior Architecture
Arlette Kerkhof 
arlette.kerkhof@hku.nl
.

Academie Beeldende Kunsten Maastricht
Hogeschool Zuyd
Herdenkingsplein 12
 NL-6211 PW Maastricht
t. +31[0]43.34 66 670
www.abkmaastricht.nl

Coördinator bachelor en Master interior architecture 
Jozef Bischofs (architecture@zuyd.nl)

Jan des Bouvrie Academie
Saxion Next
Handelskade 75
Postbus 2119
7417 DH Deventer
t. 0570 - 60 34 00
e. ids.next@saxion.nl
w.  www.jdba.nl



Kijk op de website van het Architectenregister voor de wettelijke bepalingen